0216 313 49 06

KURUMSAL

İnşaat, Üretim, GRC / GFRC Ve Prekast Makina ve Sistemleri imalatçısı olan MİKSERMAK, önemli sayılabilecek bir çok proje, ihale ve anahtar teslim üretim tesisine imza atmıştır. İnşaat ve üretim sektörü içinde edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile teknolojinin birlikte kullanımı sonucu bu gün sektörde standartları belirleyen firmalardan bir tanesi olmuştur.

İnşaat ve Üretim sektörü için, 1975 yılından itibaren devam eden Betoniyer, Vibratör, Vinç, Monaray Vinç, Köprü Vinç, Yük Asansörü, Katı Ve Sıvı Mikser, Redüktör ve Konveyör imalatına, sonraki yıllarda GRC / GFRC Ve Prekast üretimi konusunda Sprey Makinaları, Mikser Makinaları, Üretim Otomasyon Sistemleri ve Dijital Otomatik Dozaj Kontrollü Harç Üretim Kompleksi imalatı da eklenmiştir. Ayrıca Üretim İle İlgili Danışmanlık Hizmetleri ve Anahtar Teslimi Üretim Tesisi kurulumları da gerçekleştirmektedir.

Miksermak, İnşaat, Üretim, GRC / GFRC ve Prekast Makina ve Sistemleri imalatı konusunda öncü ve yenilikçi olmanın bilincindedir. Bu sebeple, Ürün Kalitesini, Müşteri Memnuniyetini ve Üretim Verimliliğini önde tutan bir anlayışa sahip olarak, Dünya çapında bir çok ülkeye ihracaat gerçekleştirmektedir.

Vizyon:

İnşaat, Üretim, GRC/GFRC Ve Prekast Makina ve Sistemleri imalatı konusunda Lider marka olmak.

Misyon:

Ürün Kalitesini, Müşteri Memnuniyetini ve Üretim Verimliliğini önde tutan anlayışı ile Teknoloji, Deneyim ve Kalitenin birleştiği İnşaat, Üretim, GRC/GFRC Ve Prekast Makina ve Sistemleri üretimi gerçekleştirmek.

Felsefemiz:

Teknoloji;

Gelişen Teknolojiye sahip olmanız bizim için önemlidir.

Ürettiğimiz Makine ve Otomasyon Sistemleri, müşteri ihtiyaçları göz önüne alınarak ileri teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarının desteği ile geliştirilir. 

İhtiyaçlar;

İhtiyaçlarınız bizim için önemlidir.

Ürettiğimiz Makine ve Otomasyon Sistemleri, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi;

Beklentileriniz bizim için önemlidir.

Makine ve Otomasyon Sistemleri'nden Anahtar Teslimi Üretim Tesisi kurulumlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Verimlilik;

Üretim verimliliğiniz bizim için önemlidir.

Ürettiğimiz Makine ve Otomasyon Sistemleri, yüksek performansları ile Üretim Maliyetini düşürürken Kapasite ve Verimlilik artışı sağlar.

Kalite;

Kaliteli ürünler kullanmanız bizim için önemlidir.

Ürettiğimiz Makine ve Otomasyon Sistemleri, uluslararası belgelersahiptir.

Servis ve Yedek Parça;

Üretiminizin kesintisiz olması bizim için önemlidir.

Ürettiğimiz Makine ve Otomasyon Sistemleri, hızlı ve kaliteli yedek parça ve servis desteğine sahiptir.